Haber

21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü mesajları

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla bir açıklama yayınladı.

Başkan Özlü, yaptığı açıklamada, kentteki ilkeli ve dürüst gazeteciliğin, kamuoyunu doğru bilgilendiren temsilcilerinin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutlayarak, gazetecilere çalışmalarında başarılar diledi.

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Lideri İslam Keleş de demokrasinin temel taşlarından biri olan basının düşünce, ifade ve haber özgürlüğünün en etkili aracı olduğunu belirterek, “Bu anlamda basının korunması konusunda önemli bir görev üstleniyor. Basın, kurumlar ve bireyler arasında veri akışını sağlayarak demokrasinin gelişmesini sağlar. Aydınlatıcı ve yol gösterici işleviyle basın, “Sivil toplumun dinamizmini besler, demokrasinin sağlıklı işleyişinde ve güçlenmesinde önemli rol oynar. 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutluyor, vefat eden meslek büyüklerimizi rahmetle anıyorum.”

AK Parti İl Lideri Hasan Şengüloğlu, gece gündüz haberin peşinde koşan, toplumu bilgilendirme misyonunu yerine getiren ve demokrasinin temel taşlarından biri olarak önemli bir rol üstlenen gazetecilerin anlamlı gününü kutladığını belirtti.

MHP İl Lideri İlhami Caboğlu, sadakat ve fedakarlıkla çalışan, Türk demokrasisinin yanında yer alan, Türk milleti için Türkçe yazan ve emek veren tüm basın mensuplarının 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutladı, şehit olan gazetecilere Allah’tan rahmet diledi. görev hattı. .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu