Ekonomi

Aracınızı ve bütçenizi garanti altına alın

Koçaslanlar Motorlu Araçlar Müşteri Temsilcisi Ayşe Uçkun, araç garantilerinin bu kadar hayati olduğu periyotta, araç garantisi daha da uzatmak ve garantiyi artırmak hedeflediklerini söyledi.

Sıfır otomobil garantisi, otomobildeki mekanik yahut elektriksel bir arızadan sonra kesim ve personellik maliyetlerini karşılayacak sigorta poliçesi olduğunu belirten Müşteri Temsilcisi Ayşe Uçkun, “Araç sahibini kestirim etmediği harcamalardan koruyarak, beklenmedik tamirler için ödeme yapmak zorunda kalmasını önlemeye yardımcı olması bakımından hayli yararlıdır. Günümüzde arabalar, eski arabalara nazaran daha gelişmiş sistemlerle birlikte geliyor. Bu sayede çok daha sağlam ve teferruatlı donanımlara sahipler. Mevcut donanımların maliyetleri de kimi vakit kesim bazında epey yüksek olabilmektedir. Bu, temel tamiratlar için üretici tarafından onaylanmış bir servise geri getirilmeleri gerektiği manasına gelir. Hasebiyle araç garantileri, hayati değer taşımaktadır” dedi.

Araç garantilerinin bu kadar hayati olması sebebiyle garantiyi daha da uzatmak ve güvenceyi artırmak hedefiyle Maxxi Warranty’yi müşterilerine sunduklarını belirten Uçkun, “Bu sayede müşterilerimiz, aracının garanti çerçevesindeki tamiratlarını yaptırabilir, aracını ve bütçesini garanti altına alabilir. Bu sigorta ile 3 yıllık üretici garantisine ek olarak aracınızın garantisini, araç modeline nazaran 150 bin yahut 100 bin kilometre hududu kalması durumunda 1 yahut 2 yıla kadar uzatabilir. Böylelikle Garanti mühleti 4 yahut 5 yıla kadar uzamış olmaktadır” diye konuştu.

Uçkun son olarak ise sigortanın bazı avantajlarını şöyle sıraladı;

“Bu sigorta, aracın satılması durumunda yeni sahibine devredilebilir. Böylelikle aracın 2. el bedeli artar. Aracın arızalanması durumunda müşterilerimiz, Koçaslanlar Motorlu Araçlar’dan kaliteli ve nitelikli hizmet almaktalar. Aracın yolda arızalanması durumunda, 365 gün 24 saat sağlanan asistan hizmeti ile kişinin konforu yerinde olur. Garanti çerçevesindeki bir arıza durumunda çekici hizmeti sağlayan yol yardımı ile arızalı araç, bulunduğu yere en yakın Renault Yetkili Servisi’ne kadar götürülür. Tüm bu yararları sebebiyle beklenmedik arızalara karşı aracınızı ve bütçenizi garanti altına alınmış olur.” – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu