Yaşam

Ata Demirer’den önce evli olduğu oyuncu şaşkınlık yaratmıştı! Özge Borak, son paylaşımıyla dikkat çekti

Cet Demirer, Demet Akbağ ve Özge Borak’la yer aldığı Eyvah Eyvah filmlerinde büyük bir başarı yakaladı. Film tutulduktan sonra serilerini yapan Demirer, Özge Borak’la yaptığı bu sinemalar sayesinde tanıştı. Özge Borak ve Cet Demirer bu sinemada seyircilerin karşısına çıkarken, Borak ise sinemanın çıkmasından kısa bir müddet sonra boşandı. Borak’ın boşanması hayranlarını üzmüş olmasına rağmen, oyuncu o dönem Ata Demirer ile dünyaevine girdi.

Birbirine çok yakıştırılan ikili 2012 yılında evlendi ancak bu evlilik uzun süremedi ve 2014 yılında bitti. Özge’nin ikinci evliliği yeniden boşanma ile sonuçlanırken, birinci eşini duyanlar ise şaşkınlığını gizleyemedi.

İlgili Makaleler

BÜLENT ŞAKRAK İLE 4 YIL EVLİ KALDI

Özge Borak, 2006-2010 yılları ortasında şimdilerde Ceyda Düvenci ile keyifli bir evliliği olan Bülent Şakrak ile evliydi. Aşkları konservatuvar yıllarında başlayan ikili, 2006 yılında nikah masasına oturmuştu. Bu evlilik, gelgitlerle devam etmesine karşın 4 yıl sürdü. Lakin 2010 yılında ani bir kararla Şakrak ve Borak yollarını ayırdı.

UZUN MÜDDETTİR ORTALIKTA GÖRÜNMÜYOR

Uzun mühletten bu yana ortalıkta görünmeyen Özge Borak daha sakin bir hayat yaşıyor. Toplumsal medya hesaplarını etkin kullanmayı ihmal etmeyen Borak’ın son paylaşımı ise hayranlarını adeta büyüledi.

İşte Özge Borak’ın o paylaşımı:Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu