Ekonomi

Bazı altcoinler SEC kararının ardından potansiyel fiyat hareketi ile dikkat çekti

bitcoin BTC 25.000 dolar aralığında seyrediyor ve altcoinler piyasa akışını takip ederken, spot Borsa Yatırım Fonu (ETF) beklentileri de bir ölçüde azalıyor. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) geçen ayın 31’inde Bitcoin spot ETF başvurularının onaylanmasını ertelemeye karar vermesinden bu yana piyasa “bekle ve gör” tavrını almış görünüyor.

Altcoinler genel olarak önde gelen bir kripto varlığıdır. bitcoin (BTC) akışını takip ediyor. Yaklaşık 670.000 X (eski Twitter) takipçisi olan deneyimli bir kripto para birimi analisti Michael van de Poppe, altcoinlerin güçlü bir geri dönüşe hazırlandığını iddia ediyor.

Ayrıca kripto para araştırma şirketi K33 Research, Ethereum (ETH) vadeli işlem ETF’sinin muhtemelen Ekim ortasında onaylanması bekleniyor ve ETH’nin kısa vadede daha güçlü bir ivme kazanması bekleniyor. ABD muhasebe kurallarındaki değişikliklerin kripto para piyasası için yeni bir olumlu faktör olabileceği öngörülüyor.

Ek olarak, Ethereum’un (ETH) güçlü momentumu nedeniyle altcoinler son zamanlarda ilgi görmeye başladı.

2023’ün ikinci yarısında izlenmesi gereken 3 altcoin

Cosmos Yazılım Geliştirme Kiti’ni (SDK) temel alan SEI, ana ağın lansmanıyla aynı anda dört büyük Kore borsası, Binance ve diğer büyük denizaşırı borsalarda listelendiğinden yüzde 200’den fazla artış göstererek büyük ilgi topladı.

NvirWorld (NVIR), yakın zamanda dünyanın en iyi menkul kıymetler firmasından bir CEO, Bank of America Yatırım Bankacısı ve dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’den bir CMO’yu işe alarak öne çıktı. Buna ek olarak yurt dışı borsa Bitget’in ayın 8’inde agresif bir saldırı göstererek listelendiği haberine kadar art arda haberler çıkmıştı.

Son olarak Ethereum Layer 2 Ağ İyimserliği ( ÖPÜCÜK), Worldcoin ( WLD) Arbitrum’un lansmanından bu yana altı ay sonra ilk kez ( ARB) tam tersine işlem hacmini dönüştürdü ve işlem hacmi arttı.

2018’in ortasında kurulan ve merkezi Singapur’da bulunan Bitget’in şu anda 8 milyondan fazla kullanıcısı var ve 500’den fazla sanal varlığı yönetiyor.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberleri’nde yayınlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu