Ekonomi

EGEMDER’den gayrimenkul sektörü çalışanlarına eğitim

Manisa (İGFA) – Ercan Telci’nin verdiği eğitime sektör çalışanları yoğun ilgi gösterdi. Eğitime ilişkin açıklama yapan EGEMDER Yönetim Kurulu Başkanı Caner Gürdil, “Eğitim programımıza 200’e yakın emlak departmanı çalışanı katıldı. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.” Harika bir eğitime öncülük ettiklerini belirten EGEMDER Yönetim Kurulu Başkanı Caner Gürdil, şunları söyledi: “Şehzadeler Belediyesi Bedesten Düğün Salonu’nda 200’e yakın şube temsilcisi arkadaşımızın katılımıyla gerçekleştirilen etkinliğimizde hem öğrendik hem de öğrendik. ve CBÜ Salihli Meslek Yüksekokulu Gayrimenkul Yönetimi Bölüm Başkanı Ece Özmen Hanım.” Biz de eğlendik. EGEMDER olarak, Satış Bilgeliği Kitabının yazarı ve 3 yıl üst üste En İyi Satış Eğitmeni seçilen satış ve pazarlama eğitmenimiz Sayın Ercan Telci’nin, Yunus Emre, Tapduk Emre gibi ilham veren isimlerin hayatlarından ilham alarak konuşmasına tanık olduk. Mevlana ve Şems. Biz olduk. Yunus Emre’nin sevgi ve hoşgörü dolu sözleri, Tapduk Emre’nin samimiyeti, Mevlana’nın sevgi ve anlayışı, Şems’in içsel aydınlanma arayışı SAT’ın derinliklerinde birleşti. Bu büyük düşünürlerin yaşamları, insanlığa yön veren evrensel değerleri ve bilgeliği, insanlığa yön veren evrensel değerleri ve bilgeliği yansıtmaktadır. “Bize bunun sadece maddi faydayla değil manevi zenginlikle de ilişkilendirilebileceğini gösterdi” dedi.

Başkan Caner Gürdil, konuşmasına derneğimizin kuruluş sloganı olan “Geçmişle hesaplaşmak yerine geleceğe yön vermek için buradayız” diyerek başladı. 2. Destinasyon tabelamızı ve kuruluş tarihimiz Eylül ayından bu yana düzenlediğimiz İkinci Eğitim faaliyetini ilimizde gerçekleştiriyoruz. Bu amaç uğruna çaba gösteren herkesle birlikte, Gayrimenkul Danışmanlığı Mesleğinin toplumda daha saygın hale gelmesine öncülük etmeye devam edeceğiz” dedi.

Kişisel ve mesleki gelişimlerin yanı sıra sosyal organizasyonlarına da önümüzdeki günlerde devam edeceğini belirten Önder Gürdil, mesleğine değer katmak isteyen tüm meslektaşlarını EGEMDER çatısı altında birleşmeye davet etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu