Teknoloji

IO Interactive’in James Bond Oyunundan Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

 
Gizliliğe yönelik nişancı aksiyon oyunu Hitman’ın geliştiricisi IO Interactive’in yeni James Bond oyunu Project 007’den yeni bilgiler geldi. Stüdyonun CEO’suna göre oyun “üst düzey bir casusluk deneyimi” sunacak.
 
Gizlilik odaklı casusluk deneyimi geliyor
 
 
 
Edge dergisinin son sayısında (Sayı 391) IO Interactive CEO’su Hakan Abran ile bir röportaj gerçekleştirildi. Bu röportajda stüdyonun birkaç yıl içinde çıkacak olan James Bond oyunu konuşuldu. Bu gizemli oyun hakkında öğreneceğimiz çok şeyin olduğu bu süreçte oyunun Hitman’in biraz daha serbest formlu versiyonu olduğundan bahsedilmişti.
 
Aslına bakılırsa buradaki daha önceki iş ilanlarına bakacak olursak Project 007’nin üçüncü şahıs aksiyon oyunu olacağını biliyor ve bize üst düzey bir casusluk deneyimi sunacağını belirtebiliriz. Bunun dışında IO Interactive daha önce Project 007’nin hiçbir James Bond oyuncusunu temel almayacağını açıklamıştı. Dolayısıyla bu proje tüm Bond filmlerinden ilham alacak ancak kendine has bir üslupla gelecek.
 
Öte yandan IO Interactive, Project 007’nin yanı sıra James Bond veya Agent 47 ile hiçbir ilgisi olmayan, henüz duyurulmamış bir çevrimiçi fantastik rol yapma oyunu üzerinde de çalışıyor.

haber-hacibektas.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu