Haber

İzmit Belediyesi’nden Milli Eğitim’e 24 Kasım ziyareti

KOCAELİ (İGFA) – Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Başkan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Millet Mekteplerinin Başöğretmenliğini kabul ettiği gün olan 24 Kasım ülkemizde Öğretmenler Günü olarak kutlanıyor.

İzmit Belediyesi yöneticileri de bu kıymetli gün öncesinde Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen ve İzmit İlçe Ulusal Eğitim Müdürü İhsan Özkan’ı ziyaret etti. Heyet İzmit Belediye Lideri Fatma Kaplan Hürriyet’in selamlarını ileterek tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

İzmit Belediyesi Lider Yardımcısı Emirşah Torun, İzmit Belediyesi STK ve Esnaf Masası Koordinatörleri Cem Serhat Dayanç ve Birol Sağlam, 24 Öğretmenler Günü nedeniyle Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Ömer Akmenşen’i ziyaret ederken İzmit Belediyesi Lider Yardımcısı Dilek Yalçın, İzmit Belediyesi Koordinatörü Ozan Aksu ve İzmit Belediyesi Basın Danışmanı Cem Şakoğlu İzmit ilçe Ulusal Eğitim Müdürü İhsan Özkan’ı ziyarette bulundu. İki heyet de ziyaret programlarında Akmanşen ve Özkan’a çiçek takdiminde bulunarak çalışmalarında muvaffakiyetler diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu