Haber

Safranbolu’da turizm eksiklikleri ve çözüm önerileri masaya yatırıldı

Safranbolu Turizm İşletmecileri Birliği, Safranbolu Belediyesi, Safranbolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Safranbolu Şoförler ve Arabacılar Odası ile turizm işletmecilerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda ilçenin turizm açısından yaşadığı eksiklikler ve çözüm önerileri ele alındı.

Safranbolu Turizm İşletmecileri Derneği (SAFTİD) paydaşları, ilçede turizmi olumsuz etkileyen faktörlere ilişkin görüşlerini ifade eden görseller hazırladı. Hazırlanan görüntü, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Safranbolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Muammer Dumaner, Safranbolu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Deniz ve turizmcilerin katılımıyla SAFTİD’in İmren Konak Otel’de düzenlediği kahvaltıda izlendi.

Ulaşımdan gıda satışına, Safranbolu adıyla özdeşleşen ürünlerden turizmde kaliteye kadar pek çok konuda görüş alışverişinde bulunuldu. UNESCO tarafından kentsel ölçekte koruma altına alınan tek kent olan Safranbolu’da nitelikli turizmin önünü açmak ve eksikleri gidermek amacıyla gerçekleştirilen toplantı, hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

tut-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu