Teknoloji

Vegas Globe da Spider-Man 2’nin eline geçti!

Bildiğiniz gibi yakın zamanda Xbox, TwitchCon etkinliğinin başlamasıyla eş zamanlı olarak Vegas Globe’da muazzam bir reklam yayınladı. Starfield, Senua’s Saga: Hellblade 2, Forza Motorsport ve Cyberpunk 2077 oyunları ile Xbox Series S’i gördüğümüz bu reklamın ardından Vegas Globe Spider-Man 2 reklamı sahnesiydi. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir:  Las Vegas’ta Xbox’tan Dev Reklam


580.000 metrekarelik LED yüzeye sahip olan kürenin içi eğlence arenası iken, dışı reklam amaçlı da satın alınabiliyor. Güncel rakamlar bilinmese de eylül ayında bahsedilen günlük fiyatlandırma 450.000 dolar iken haftalık fiyatlar 650.000 dolara kadar çıkıyor.

Vegas Globe Spider-Man 2 Reklamı

Geçmişte Mortal Kombat 1 için etkileyici bir reklama sahne olan Vegas şehri, Cuma günü vizyona giren Spider-Man 2 ile bu kez kırmızıya boyandı.

İlk olarak Peter Parker’ın, daha sonra da Miles Morales’in canlandırdığı Örümcek Adam karakteri sahneye çıktı. Kapanışta sahneye Venom çıktı. Yakın zamanda yayınlanan PlayStation 5 reklamında konsolu çevreleyen ortakyaşam artık Vegas küresini de sarmış durumda.

Eylül 2021’de PlayStation 5 Showcase’de duyurulan Spider-Man 2, 20 Ekim 2023 Cuma günü PlayStation 5’e özel olarak duyurulmuştu. Spider-Man ve Spider-Man’in devamı olan oyunda: Miles Morales Miles Morales ve Peter Parker, hem özel hayatlarında hem de New York şehrini kurtarmak için Venom, Sandman, Avcı Kraven ve Kertenkele gibi azılı düşmanlarla mücadele ediyor.

Peki Vegas Globe’un Spider-Man 2 reklamını beğendiniz mi? Fikirlerinizi yorum kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu