Ekonomi

XRP fiyat ve işlem hacminde artış gördü, yeni cüzdan rekoruna ulaştı

kripto para XRP son haftalarda fiyat ve işlem hacmindeki artışla önemli bir canlanma yaşadı. Tokenın fiyatı, 16 Ağustos’taki düşüşünden bu yana ilk kez 0,6 dolara ulaştı ve iki haftada %25 artış kaydetti. Bu toparlanma, en az 10.000 token bulunduran 277.620 cüzdanın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasıyla birlikte yatırımcıların yenilenen güveninin ardından geldi.

Fiyatlardaki toparlanmanın yanı sıra XRP’nin işlem hacminde de önemli bir artış görüldü. Son zamanlarda işlem hacmindeki %57,66’lık artış, 2,19 milyar dolarlık tokenin işlem görmesine karşılık geliyor ve kripto para birimine olan ilginin yeniden arttığını gösteriyor.

Santiment’ten gelen veriler, büyük yatırımcılar veya ‘balinalar’ arasında güvenin yeniden canlandığının altını çiziyor. Ekim ayında her biri 1 milyon dolar değerinde 255’in üzerinde işlem gerçekleştirildi ve son üç ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Hem cüzdan sayısındaki hem de alım satım faaliyetindeki bu artış, XRP’nin büyük ölçekli yatırımcılar arasında ivme kazandığını gösteriyor.

XRP’yi çevreleyen son gelişmeler, yatırımcı duyarlılığının hızla değişebileceği kripto para piyasasının değişken doğasını vurguluyor. XRP’nin mevcut yükseliş eğilimi, önemli tokenleri tutan cüzdan sayısının artması ve ticaret faaliyetinin artmasıyla yatırımcılar arasında olumlu bir görünüme işaret ediyor.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu