Haber

Minik bisikletçilerin kalpleri “Sporun Başkenti Kocaeli”de atıyor

Büyükşehir’in katkılarıyla 2023 Equifun Başlangıç ​​ve Eğitim Kademe Ligi 4.Ayak yarışları sporun ve sporcunun başkenti Kocaeli’de yapıldı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye Binicilik Federasyonu ve Gebze Binicilik Sporları Kulübü iş birliğiyle düzenlediği 2023 Eyüp Sabri Tuncer Equifun Başlangıç ​​ve Eğitim Kademe 4.Ayak yarışları, Gebze Binicilik Sporları Kulübü binicilik tesislerinde gerçekleştirildi. Heyecanlı ve çekişmeli geçen şampiyonada 13 kulüpten 47 at ve 85 minik binici 14 kategoride yer aldı.

HEYECANLARINI PAYLAŞTILAR

2023 yılının final yarışı öncesi yazın oldukça keyifli ve eğlenceli iki gününü geçiren minik biniciler ve seyirciler, yarışı doyasıya izledi. Çocukların hipodromlardaki bilgi, beceri ve uyum yeteneklerinin ön plana çıktığı Equifun Beginner ve Education Level yarışlarına İstanbul, Sakarya, Yalova, Gebze, Çayırova ve Kocaeli’den çok sayıda seyirci gelerek çocukların yeteneklerini ve heyecanını paylaştı. .

ÇOK MEMNUNUZ

Kupa töreninde bir konuşma yapan Gebze Binicilik Sporları Kulübü Lideri Halit İpek, “Vizyonla hareket eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın’ın da desteğiyle şampiyonluk ve şampiyonluk organizasyonlarını şehrimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sporun ve sporcunun başkenti Kocaeli. Bu vesileyle Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve diğer kurum ve kuruluşların katkıları 2023 yılında da artarak devam ediyor” dedi.

DERECEYE KATILAN KÜÇÜK BİNİCİLERE ÖDÜLLER VERİLDİ

Eyüp Sabri Tuncer A.Ş. İdari Meclis Üyesi Pelin Tuncer’e Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Binicilik Federasyonu yetkilileri tarafından verildi. Müsabakalarda dereceye giren sporcular şöyle;

EQUIFUN BAŞLANGIÇ SEVİYESİ

1. REKABET

BES 2,3,4 / 6-8 Yaş;1. Boncuk (Pony) Duru Deniz Torun (Akademi), 2. Elma (Pony) Efla Akçubuk (Akademi), 3. Nazlı (Pony) Efla Akçubuk (Akademi), 4. Patrus (Pony) Ali Hilmi Temel (GASK) 5 Elma (Pony) Duru Deniz Torun (Akademi)

PES 2,3,4 / 9-11 Yaş;1. Nazlı (Pony) Ayşe Zülal Çerman (Akademi), 2. Boncuk (Pony) Ayşe Eylül Aynacı (Akademi), 3. Nazlı (Pony) Ayşe Eylül Aynacı (Akademi) 4. Boncuk (Pony) Ayşe Zülal Çerman (Akademi) , 5. Elma (Pony) Ayşe Zülal Çerman (Akademi)

PES 2,3,4 / 12-14 Yaş;1. Çikolatalı Kız (Pony) Zülal Mocu (İAASK)

2. REKABET

PES 5-6 Kategorisi;1. Kara Kız (Pony) Buyruk Kandemir Pes 6 (IAASK)

PI Kategorisi;1. Patrus (Pony) Dora Genius Calis (GASK), 2. Hera (Pony) Poyraz Uzun (Ferdi)

Kişisel Bilgi Kategorisi;1. Tiflis (Pony) Hazal Kilimci (IAASK), 2. Rüzgar (Pony) Meriç Kurtes (Hayberk), 3. Karaca (Pony) Zümra Ece Talınlı (GASK), 4. Mathilda (Pony) Berre Uyanık (Hayberk)

PIII – Yeni Sürücü Kategorisi;1. Amazon (Pony) Alihan Karaca (GASK), 2. Chocolate Girl (Pony) Alihan Karaca (GASK), 3. Chocolate Girl (Pony) Yusuf Burak Hacımustafaoğlu (IAASK)

TEŞVİK

3. YARIŞ Pisti

PI Sınıflandırması;1. Hollyhatch Gold Rush (Pony) Elis Aslan (Ferdi), 1. Speed ​​(Pony) Muaz Ak (Ferdi), 1. Wilkısmoor Banger (Pony) Muaz Ak (Ferdi), 1. Mika (Pony) Sena Kayra Kahraman (Ferdi) ), 5. Hera (Pony) Poyraz Uzun (Ferdi)

PII Sınıflandırması;1. Nıdzhınski P(Pony) Pera Memik (Ferdi), 2. Everest (Pony) Katre Özdemir (İAASK)

PIII Sınıflandırması;1. Turuncu (Pony) Ela Göray (Bireysel)

Yeni Binici Sınıflandırması;1. Çitlenbik (Pony) İpek Yazıcı (Bireysel), 2. Çikolatalı Kız (Pony) Yusuf Burak Hacımustafaoğlu (İAASK)

4. YARIŞMA 35 cm.

PI Kategorisi;1. Hollyhatch Gold Rush (Pony) Elis Aslan (Ferdi), 2. Speed ​​(Pony) Muaz Ak (Ferdi), 3. Wilkısmoor Banger (Pony) Muaz Ak (Ferdi), 4. Mika (Pony) Sena Kayra Kahraman (Ferdi) ), 5. Hera (Pony) Poyraz Uzun (Ferdi)

Kişisel Bilgi Kategorisi;1. Backley Chutney (Pony) Metehan Kalaylı (BEVASK) 2. Tiflis (Pony) Hazal Kilimci P (IAASK), 3. Shelby (Pony) Beren Güneş Öztürk (KASK) 4. Nıdzhinski P (Pony) Pera Memik (Ferdi), 5. Everest (Pony) Katre Özdemir (IAASK)

PIII Kategorisi;1. Çitlenbik (Pony) Feyza Tozlu (Ferdi), 2. Turuncu (Pony) Ela Göray (Ferdi)

Yeni Sürücü Kategorisi;1. Çitlenbik (Pony) Elif Danış (Perdi), 2. Mars Osman Turan Köse (Atlı Dağı)

5. YARIŞ 55 cm.

PII Binicileri;1. Luna (Pony) Beyza İkra Tingoz (GASK), 2. Mathilda (Pony) Berre Uyanık (Hayberk), 3. Sofia (Pony) Havva Işık Durmuş (IAASK) 4. Backley Chutney (Pony) Metehan Kalaylı (BEVASK), 5. Rüzgar (Pony) Meriç Kurtes (Hayberk)

Yeni Biniciler;1. Vista with Esila Biltekin (Ferdi), 2. Nıdzhinski P(Pony) Semiha Akyol (Ferdi), 3. Orange (Pony) İrfan Buyruk Gül (Ferdi), 4. Mars (Pony) Osman Turan Köse (Binicilik Dağı)

6. YARIŞ 65 cm.

PII Binicileri;1. Mathilda (Pony) Berre Uyanık (Hayberk), 2. Rüzgar (Pony) Meriç Kurteş (Hayberk), 3. Luna I (Pony) Derin Abdülbakioğlu (KASK), 4. Romeo (Pony) Eda Cross (GASK), 5 Karaca (Pony) Ayşenur İlhan (GBAEM)

PIII Binicileri;1. Olympian (Pony) Eşsiz Demir (Bireysel)

Yeni Biniciler;1. Uncrowded, Seda Akın (Hayberk), 2. Bubka, Yağmur Ada Gök (GASK), 3. Orange (Pony) Hazel Deler (Ferdi Sakarya)

7. YARIŞ 70 cm.

PII Binicileri;1. Karaca (Pony) Ayşenur İlhan (GBAEM), 2. Rüzgar (Pony) Meriç Kurteş (Hayberk), 3. Luna I (Pony) Derin Abdülbakioğlu (KASK), 4. Mathilda (Pony) Berre Uyanık (Hayberk)

PIII Binicileri;1. Patrus (Pony) Çınar Çölü (GASK)

Yeni Biniciler;1. Cody, Kubilay Yanardağ (Mt Binicilik), 2. Urza, Hazel Deler (Bireysel), 3. Uncrowded, Seda Akın (Hayberk), 4. Volkanım, Başak İnci Yıldırım (GASK), 5. Vista, Esila Biltekin (Ferdi) ile ) )

8. YARIŞ 80 Cm.

PII Binicileri;1. Patrus (Pony) Çınar Çöl (GASK), 2. Olympia (Pony) Biricik Demir (Ferdi)

Yeni Biniciler;1. Volkanım ve Hazel Deler (Ferdi), 2. Şeşpa ve Ervanur Tuban (GASK) 3. Urza ve Hazel Deler (Perdi), 4. Uslu Demir Çelik Orchidee ve Naz Uslu (SBASK) 5. Acrobat ve Muhammet Günay (KBAGK)

9. YARIŞMA 90 cm.

Yeni Biniciler;1Angorabeyi ve Deniz Gürsoy (GASK), 2. Uslu Demir Çelik Orkide ve Naz Uslu (SBASK), 3. Akrobat Muhammet Günay ile (KBAGK)

10. YARIŞMA 100 Cm.

Yeni Biniciler;1. Angorabeyi ve Beril Güvenç (GASK)

EQUIFUN BAŞLANGIÇ SEVİYESİ

11. REKABET

BES 2,3,4 / 6-8 Yaş;1. Boncuk (Pony) Duru Deniz Torun (Akademi), 2. Nazlı (Pony) Eliz Ayşe Arslan (Akademi), 3. Patrus (Pony) Bilge Kabadurmuş (GASK), 4. Elma (Pony) Duru Deniz Torun (Akademi) , 5. Amazon (Pony) Göktürk Eren Taş (IAASK)

PES 2,3,4 / 9-11 Yaş;1. Boncuk (Pony) Ayşe Eylül Aynacı (Akademi), 2. Karamela (Pony) Neva Berin Cevahirci (IAASK), 3. Nazlı (Pony) Ayşe Zülal Çerman (Akademi), 4. Karamela (Pony) Sümeyye Ecrin Oğuzcan (Hayberk) )), 5. Juliet (Pony) Hikayesi Sandalcı (GASK)

PES 2,3,4 / 12-14 Yaş;1. Çikolatalı Kız (Pony) Zülal Mocu (İaask)

12. REKABET

PES 5-6 Kategorisi;1. Kara Kız (Pony) Buyruk Kandemir (IAASK)

PI Kategorisi;1. Hera (Pony) Poyraz Uzun (Ferdi), 2. Patrus (Pony) Dora Deha Çalış (GASK), 3. Amazon (Pony) Duru Semiz (IAASK)

Kişisel Bilgi Kategorisi;1. Rüzgar (Pony) Meriç Kurteş (Hayberk), 2. Karaca (Pony) Zümra Ece Talınlı (GASK), 3. Mathilda (Pony) Berre Uyanık (Hayberk) 4. Tiflis (Pony) Hazal Kilimci (IAASK)

PIII – Yeni Sürücü Kategorisi;1. Amazon (Pony) Alihan Karaca (GASK), 2. Chocolate Girl (Pony) Alihan Karaca (GASK), 3. Chocolate Girl (Pony) Yusuf Burak Hacımustafaoğlu (IAASK)

13. YARIŞ Pisti

PI Kategorisi;1. Hera (Pony) Poyraz Uzun (Ferdi), 1. Wilkısmoor Banger (Pony) Muaz Ak (Ferdi), 3. Mika (Pony) Sena Kayra Kahraman (Ferdi), 4. Amazon (Pony) Duru Semiz (IAASK)

Kişisel Bilgi Kategorisi;1. Rüzgar (Pony) Meriç Kurteş (Hayberk), 2. Mathilda (Pony) Berre Uyanık (Hayberk), 3. Karaca (Pony) Ayşenur İlhan (GBAEM), 4. Nıdzhinski P (Pony) Pera Memik (Ferdi), 5 Everest (Pony) Katre Özdemir (IAASK)

PIII Kategorisi;1. Turuncu (Pony) Ela Göray (Ferdi), 2. Amazon (Pony) Alihan Karaca (GASK)

Yeni Sürücü Kategorisi;1. Çikolatalı Kız (Pony) Yusuf Burak Hacımustafaoğlu (IAASK)

14. MÜSABAKA 40 cm.

PI Kategorisi;Hollyhatch Altına Hücum (Pony) Elis Aslan (Ferdi), 2. Speed ​​(Pony) Muaz Ak (Ferdi), 3. Wilkısmoor Banger (Pony) Muaz Ak (Ferdi), 4. Hera (Pony) Poyraz Uzun (Ferdi) , 5 Mika (Pony) Sena Kayra Kahraman (Ferdi)

Kişisel Bilgi Kategorisi;1. Karamela (Pony) Meriç Kurteş (Hayberk), 2. Rüzgar (Pony) Meriç Kurteş (Hayberk), 3. Backley Chutney (Pony) Metehan Kalaylı (BEVASK), 4. Mathilda (Pony) Berre Uyanık (Hayberk), 5 Luna I (Pony) Derin Abdulbakioğlu (KASK)

PIII Kategorisi;1. Çitlenbik (Pony) Feyza Tozlu (Ferdi), 2. Orange (Pony) Ela Göray (Ferdi), 3. Çikolatalı Kız (Pony) Alihan Karaca (GASK)

Yeni Sürücü Kategorisi;1. Çitlenbik (Pony) İpek Yazıcı (Ferdi), 2. Vista ile Esila Biltekin (Ferdi), 3. Çitlenbik (Pony) Elif Danış (Perdi), 4. Orange (Pony) İrfan Buyruk Gül (Ferdi), 5. Mars Osman Turan Köse (Binicilik Dağı)  

15. YARIŞ 65 cm.

Kişisel Bilgi Kategorisi; 1. Mathilda (Pony) Berre Uyanık (Hayberk), 2. Karamela (Pony) Meriç Kurteş (Hayberk), 3. Karaca (Pony) Ayşenur İlhan (GBAEM), 4. Everest (Pony) Havva Işık Durmuş (İAASK), 5 . Romeo (Pony) Eda Çapraz (GASK)

PIII Kategorisi;1. Olympian (Pony) Eşsiz Demir (Bireysel)

Yeni Sürücü Kategorisi;1. Nıdzhinski P (Pony) Semiha Akyol (Ferdi), 2. Turuncu (Pony) Hazel Deler (Ferdi), 3. Bubka ve Yağmur Ada Gök (GASK), 4. Uncrowded with Seda Akın (Hayberk)

16. YARIŞ 85 cm.

PIII Kategorisi;1. Patrus (Pony) Çınar Çöl (GASK), 2. Olympia (Pony) Biricik Demir (Ferdi)

Yeni Sürücü Kategorisi;1. Urza ve Hazel Deler (Ferdi), 2. Cody ve Kubilay Yanardağ (Binicilik Dağı), 3. Şeşpa ve Mayra Gazeryan (GASK), 4. İda ve Nuray Poyraz (GASK), 5. Acrobat ve Muhammet Günay (KBAGK)

17. MÜSABAKA 90 cm.

PIII Kategorisi;1. Patrus (Pony) Çınar Çölü (GASK)

Yeni Sürücü Kategorisi;1. Mabruk ve Kubilay Yanardağ (Atlı Dağ), 2. Urza ve Hazel Deler (Ferdi), 3. Volkanım ve Hazel Deler (Ferdi), 4. Cody Kubilay Yanardağ (Atlı Dağ), 5. Şeşpa Ervanur Tuban (GASK)

18. MÜSABAKA 105 cm.

Yeni Sürücü Kategorisi; bir.Beril Güvenç, Ankarabeyi (GASK) ile

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-bahsili.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu